Jednoduché srdiečka z cukru, vyrobené z vysoce kvalitných surovín, plne jedlé. Ideálne na zdobenie tort, cukrovín, koláčov alebo iných dezertov. Dekorácie majú dlhú životnosť a nevyžadujú špeciálne skladovanie.
Cukor, zahusťovadlo E 414, solubilizovaná mliečna bielkovina, okysľovač E 330, karthamový koncentrát, zvlhčovadlo E 422, emulgátor E 322, farbivá: E 120, E 160a, E 171
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1681 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 401,7 kcal |
| Tuk | 0,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Farba | červená |
| Kategória: | Valentín |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583112140 |
| Kód produktu | 1214 |